Aizvadītajā nedēļā Latvijas sieviešu basketbola līgā Jūrmala aizvadīja divas spēles. Otrdien, 16. martā Jūrmalas meitenes savā uzņēma Jelgavu. Komandas savā starpā tikās trešo reizi. Pagājušajā sezonā uzvaras tika dalītas uz pusēm, kad Jūrmala vispirms uzvarēja Zemgales Olimpiskajā centrā, bet pusotru mēnesi vēlāk Jelgava revanšējās. Spēles sākumā pretinieces daudz veiksmīgāk spēja realizēt divpunktu metienus, kā arī pieļāva mazāk kļūdu, kas puslaikā viņām deva 14 punktu pārsvaru. Spēles turpinājumā jūrmalnieces samazināja kļūdu skaitu Ar Aleksas Purmales pūlēm aktīvi cīnījās par atlecošajām bumbām uzbrukumā, tomēr metieni biežāk lidoja grozam secen, kas rezultāta starpību samazināt neļāva. Rezultātā jūrmalnieces bija spiestas atdzīt Jelgavas pārākumu 41:60.

Turnīra piekto spēli Jūrmalas meitenes aizvadīja Rīgā Daugavas Sporta namā pret Basketbola skolu Rīga. Spēli veiksmīgāk sāka laukuma saimnieces. Pirmajā puslaikā pieļautās 14 kļūdas pretiniecēm pārāk bieži ļāva tikt pie viegliem punktiem ātrajos izrāvienos, tomēr Jūrmala spēles gaitu ātri vien izlīdzināja. Otrajā puslaikā ar nelieliem izrāvieniem BS Rīga meitenes turējās dažu punktu vadībā. Jūrmala atkal sekmīgāk par pretiniecēm cīnījās zem groziem, uzvarot cīņu par atlēkušajām bumbām, taču nepietiekami guva otrās iespējas punktus. Aktīvā aizsardzība galotnē piespieda pretiniecēm biežāk kļūdīties. Sekmīgie metieni no spēles gandrīz ļāva jūrmalniecēm atspēlēties un izraut uzvaru, tomēr pēdējo sekunžu drāmā pārākas bija pretinieces ar 53:52.

Latvijas sieviešu basketbola līgas čempionāts notiek bez skatītājiem, stingri ievērojot visus epidemioloģiskos nosacījumus. Nākamās spēle Jūrmalai 24. martā izbraukumā Kandavā. Savukārt 27. martā savā laukumā, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē Jūrmala uzņems Daugavpils komandu. Mājas spēles tiešraide būs skatāma YouTube kanālā JūrmalaLIVE.