Marta otrajā pusē Latvijas sieviešu basketbola līgā tika aizvadītas vairākas spēles, kurās Jūrmalas komanda tika pie vēl vienas uzvaras. Vispirms izbraukumā jūrmalnieces stājās pretī turnīra tabulas līderēm Kandavai. Spēles sākumu daudz veiksmīgāk iesāka mājinieces, kuras veiksmīgāk prata nospēlēt groza apakšā. Līdz puslaikam, pateicoties Aleksas Purmales cīņassparam abos laukuma galos un Zanes Novikovas veiksmīgiem metieniem no distances, Jūrmala samazināja rezultāta starpību līdz minimumam 39:40. Trešajā ceturdaļā spēles kvalitāte kritās, jo pārmaiņus tika izpildīti neprecīzi metieni, abām komandām pieļaujot vairākas kļūdas. Ātrāk atguvās Kandavas meitenes, kuras ar vairākām veiksmīgām izspēlēm groza apkašā guva vieglus grozus un iekrāja 14 punktu pārsvaru. Ar Annijas Skreijas veiksmīgām darbībām uzbrukumā jūrmalnieces spēja samazināt rezultāta starpību līdz 8 punktiem, bet ar to bija par maz uzvarai. Spēles galarezultāts 75:86 Kandavas labā.

Nākamās divas spēles jūrmalnieces aizvadīja savā laukumā. Vispirms sestdien, 27. martā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē Jūrmala uzņēma Daugavpils Universitātes komandu. Lai arī spēles sākumā jūrmalnieces spēja izradīt nopietnu pretestību un pat turēties nelielā vadībā, turpinājumā izpaudās pretinieču pārākums. Daugavpils meitenes aktīvāk sedza, drošāk cīnījās par atlecošajām bumbām un laukumā izrādīja lielāku azartu un cīņu. Atdzīstamu sniegumu laukumā demonstrēja komandas kapteine Aleksa Purmale, gūstot 16 un izcīnot 13 atlecošās bumbas. Bet, kā zināms, komandas sporta veidos viens nav karotājs. Daugavpils Universitātes komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 84:56, nostiprinoties turnīra tabulas augšgalā.

Savukārt 30. marta vakarā mājinieces uzņēma BK ”Kolibri”. Ļoti mazrezultatīvā spēlē vairāk iespēju pavērās tai komandai, kura parādīja lielāku raksturu. Jūrmalas meitenes precīzāk uzbruka no spēles, kas ļāva pirmo puslaiku noslēgt ar 10 punktu pārsvaru. Pēc puslaika ”Kolibri” rezultāta starpību nedaudz samazināja. Tomēr mājinieču aktīvā darbība aizsardzībā deva augļus, piespiežot pretinieces pieļaut 28 kļūdas. Jūrmalnieces spēja pārtvert 20 bumbas un veiksmīgāk uzbrukt no spēles. Ar Anastasijas Černovas rezultatīvo sniegumu kā arī komandas neatlaidību un cīņassparu gala rezultātā Jūrmala izcīnīja vēl vienu uzvaru – 54:51.

Latvijas sieviešu basketbola līgas čempionāts notiek bez skatītājiem, stingri ievērojot visus epidemioloģiskos nosacījumus. Pēdējā spēle regulārajā čempionātā Jūrmalai 9. aprīlī izbraukumā pret Saldus vienību. Tiešraide Basketbola savienībās YouTube kanālā.