Pullman” Latvijas sieviešu basketbola līgā komandas ir nospēlējušas pusi no regulārā turnīra spēlēm, kas nozīmē sezonas viduspunktu. Jūrmala deviņās aizvadītajās spēlēs B grupā šobrīd ir izcīnījusi 6 uzvaras.

Novembris Jūrmalas basketbolistēm iesākās neveiksmīgi. Vispirms, slikti aizvadot spēles beigas, tika piedzīvots zaudējums pret RBJSS ”Rīdzene” ar rezultātu 55:62. Ceturtās ceturtdaļas vidū Rīgas komanda panāca 11 punktu pārsvaru, bet atlikušajās trīsarpus minūtēs jūrmalnieces rezultātu vairs neizlīdzināja. Savukārt piecas dienas vēlāk savā laukumā, mājiniecēm bija ievērojams pārsvars cīņā par atlēkušajām bumbām pret Jelgavu, taču vājā metienu precizitāte neļāva noturēties vadībā. Jūrmalas spēlētājas visā spēlē trāpīja tikai divus tālmetienus (2/20) un slikti meta soda metienus (8/17) un galarezultātā zaudējums – 54:57.

Pirmā apļa pēdējās trijās spēlēs trīs uzvaras. Izbraukumā jūrmalnieces pārķēra divreiz vairāk bumbu un uzvarēja Juglu ar 73:61. Jūrmalas komanda aizvadīja trīs labas ceturtdaļas uzbrukumā, panākot 17 punktu pārsvaru. Alise Āboliņa divreiz atjaunoja 20 punktu pārsvaru, jau labu laiku pirms beigām atrisinot jautājumu par uzvarētāju. Paula Pētersone Jūrmalas labā iemeta 6 no 14 trīspunktu metieniem.

Decembrī savā laukumā Jūrmalas spēlētājas pirmajā ceturtdaļā uzrādīja lielisku metienu precizitāti – Paula Pētersone un Elza Kasakovska pirmajās trijās ceturtdaļās divatā sameta vairāk punktus nekā visa Valmieras komanda kopā! Tādējādi mājinieču panākums netika apdraudēts ne brīdi un Jūrmala svinēja uzvaru ar 73:43. Elza Kasakovska iemeta 6 no 8 trīspunktu metieniem, nedēļu pirms astoņpadsmitās dzimšanas dienas nopelnot sezonas rekordu gūtajos punktos. Pētersone un Kasakovska divatā pievienoja arī deviņas pārķertas bumbas.

Gada noslēdzošajā spēlē pret BS ”Rīga” komandu jūrmalnieces galotnē atspēlēja astoņu punktu starpību un viesos svinēja uzvaru ar ar 59:57. Ceturtajā ceturdaļā Rīgas meitenes veica 0:13 izrāvienu, panākot astoņu punktu pārsvaru. Tomēr Pētersone atbildēja ar septīto trīspunktnieku. Savukārt Žozefīne Sīpoliņa sākumā samazināja starpību līdz viena metiena tiesai, bet mirkli vēlāk jau izlīdzināja rezultātu. Pēc minūtes pārtraukuma BS ”Rīga” ilgi spēlēja ar bumbu, bet pēdējais trīspunktu metiens bija neprecīzs. Sīpoliņa vēlreiz izprovocēja noteikumu pārkāpumu un trāpīja divus no četriem soda metieniem.

2023. gada pirmajā spēlē, Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgā Jūrmala revanšējās Ventspils sporta skolai Spars, sagādājot kurzemniecēm otro zaudējumu turnīrā – 75:55. Jūrmalnieces izmantoja caurumus kurzemnieču aizsardzībā, nekautrējoties mest no distances. Vismaz pa divām reizēm izceļoties Žozefīnei Sīpoliņai, Paulai Pētersonei un Elzai Kasakovskai. Aleksa un Paula Purmales paveica lielu melnā darba apjomu, savukārt Ventspils meitenes tā arī neatrada ritmu uzbrukumā.

Nākamās mājas spēles ”Pullman” Latvijas sieviešu basketbola līgā Jūrmala aizvadīs 1. februārī pret RBJSS ”Rīdzene”, un 15. februārī pret Juglu. Spēļu sākums Jūrmalas Valsts ģimnāzijas hallē plkst. 19:30. Ieeja bez maksas.

Avots: sportacentrs.com (sagatavoja Māris Noviks)

Previous ArticleNext Article