Jaunā 2023. gada ievadā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā risinājās Baltijas meiteņu basketbola līgas otrais posms. Jūrmala šajā posmā startēja ar divām komandām (U13 un U16 vecuma grupās), spēlējot pret Igaunijas, Somijas un arī Latvijas komandām.

Jaunākās jūrmalnieces U13 grupā (2010. dz. g. un jaunākas) piecās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras. Pirmajā dienā tika uzvarēta Igaunijas akadēmija ”Audentes”, vēlāk arī Tallinas ”Kalev” un tikai ar 6 punktu starpību tika piedzīvots zaudējums Basketbola skolai ”Rīga/Centrs”. Turpmākajās spēlēs komandai nevarēja palīdzēt divas savainotās spēlētājas, jūrmalniecēm paliekot ar īsāku sastāvu. Tas arī izpaudās spēlē pret Somijas ”Espoo Basket”. Pēc līdzīgas cīņas spēles sākumā, otrajā puslaikā spēki bija beigušies un piedzīvots otrais zaudējums. Noslēgumā arī trešā uzvara pret Rīgas komandu, kas turnīra noslēgumā Jūrmalai ļāva izcīnīt 2. vietu. Par vērtīgāko spēlētāju Jūrmalas komandā organizatori atdzina Martu Pētersoni.

U16 vecuma grupā (2007. dz. g. un jaunākas) Jūrmalas meitenēm visgarākā izrādījās turnīra pirmā spēle pret Igaunijas ”Nord”, kurā divos papildlaikos jūrmalnieces izcīnīja grūtu uzvaru ar viena punkta starpību. Otrā uzvara tika gūta pret Tallinas ”Kalev”, savukārt Igaunijas komandām ”Parnu” un ”Audentes” tika piedzīvoti zaudējumi. Jāpiebilst, ka ”Audentes” startēja ar vecāku komandu, bet tas neliedza jūrmalniecēm spēles laikā sagādāt lielākās grūtības šai komandai turnīra ietvaros. Turnīra noslēgumā principiāla spēle pret Mārupes meiteņu komandu. Lielāko spēles daļu Jūrmala kontrolēja notikumus laukumā un saglabāja vadību. Pēdējās minūtēs meitenes no Mārupes rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr Jūrmala noturēja aizsardzību un uzvarēja spēli. Arī vecākās grupas Jūrmalas komanda, izcīnot trīz uzvaras, ierindojās godalgotajā 2. vietā. Par vērtīgāko spēlētāju Jūrmalas komandā organizatori atdzina Kristīni Hauku.

Previous ArticleNext Article