2022. gada rudenī Jūrmalas Sporta skolas basketbolistes piedalījās Baltijas meiteņu basketbola līgā. Trijās dažādās vecuma grupās jaunās jūrmalnieces aizvadīja 15 spēles pret Somijas, Igaunijas un Latvijas komandām.

Novembra sākumā turnīrā startēja U-13 vecuma grupas (2010. dzimšanas gads un jaunākas) meitenes, kuras piecās spēlēs izcīnīja 3 uzvaras. Vispirms tika uzvarētas vienaudzes no divām Rīgas sporta skolām – RBJSS Rīdzene un Basketbola skola ”Rīga”. Dienu vēlāk ar nelielu rezultāta starpību tika piedzīvots zaudējums pret Somijas akadēmiju ”Espoo Basket. Bet noslēgumā jūrmalnieces uzvarēja Tallinas ”Kalev” no Igaunijas. Pirmā posma organizatoru atzinības balvu saņēma jūrmalniece Elīza Omula.

Valsts svētku noskaņās no 18. 20. novembrim turnīrā startēja gadu vecākās basketbolistes, kur U-14 vecuma grupā Jūrmala izcīnīja 4 uzvaras. Turnīra pirmajā dienā uzvarēta igauņu komanda Keila” un līdzīgā spēlē piedzīvots minimāls zaudējums ar piecu punktu starpību Somijas Tikkurila-Seura meitenēm. Vēlāk pārliecinoša uzvara pret BS ”Rīga” kā arī uzvarēta otra Somijas komanda Peli-Karhut. Turnīra pēdējā dienā vēl viena uzvara pār  Alfrēda Kraukļa basketbola skolu. Par Jūrmalas komandas vērtīgāko spēlētāju organizatori atdzina Martu Arsentjevu.

Gada nogalē startēja arī U16 vecuma grupas (2007. dzimšanas gads un jaunākas) meitenes, kurām 9 komandu konkurencē bija jāsadala godalgas. Turnīra ievadā jūrmalnieces pārliecinoši uzvarēja abas grupu spēles – pret Mārupesmeitenēm un Tukuma Sporta skolu, kas ļāva kvalificēties top 4. Turpinājumā Jūrmalai minimāls zaudējums pret Alfrēda Kraukļa basketbola skolu un divi bezierunu zaudējumi BS Ogre un RBJSS ”Rīdzene”, kas noslēgumā Jūrmalu ierindoja 4. vietā.

Previous ArticleNext Article