Nedeļas nogalē Rīgā tika aizvadīts Eiropas meiteņu basketbola līgas II posms, kurā bez Latvijas komandām piedalījās arī viešņas no Baltkrievijas, Krievijas, Serbijas, Ukrainas un Itālijas, kuras jūrmalniecēm bija paspēkam uzvarēt jau I posmā.

1DD32935Sacensību pirmajā spēlē Jūrmalas jaunietes ar rezultātu 64:54 uzvarēja Rīga/Rīdzene komandu. Diemžēl turnīra otrajā dienā pēc ļoti neizteiksmīgā spēles sākumu tika atdzīts Baltkrievijas komandas ”Prinemanie” pārākums 43:65. Arī spēle ar Krievijas ”Sparta&K” nesolijās būt viegla. Lai arī Krievijas meitenes spēli uzsāka pārliecinoši un izvirzijās 9 punktu vadībā, jūrmalnieces parādīja raksturu. Otrajā puslaikā, sakārtojot aizsardzību, Jūrmala spēja panākt izlīdzinājumu un izvirzīties 6 punktu vadībā. Tomēr pēdējo minūti augstasinīgāk nospēlēja pretinieces, izcīnot uzvaru ar 50:49, kas kā vēlāk izrādījās liedza Jūrmalai iekļūt godalgoto trijniekā.

Turnīrā pēdējā dienā Jūrmala izcīnīja divas uzvaras – pār Ukrainas ”Odessa” ar rezultātu 49:38, kā arī notikumiem un emocijām bagādā spēlē uzvarot ”Novosadska” komandas meitenes no Serbijas 50:34. Otrā posma kopvērtējumā Jūrmalas komanda izcīnīja 4. vietu.