Turpinās aktīva gatavošanās starptautiskā turnīra ”Fēnikss Kauss” trešās sezonas finālturnīram Jūrmalā. Pēc diviem grupu turnīru posmiem un divām pusfinālu kārtām, balstoties uz nolikumu starp dalībniecēm ir 8 komandas, kuras turnīra tabulā ierindojās no 1. līdz 8. vietai.

Diemžēl, dažādu iemeslu dēļ no cīņas par galveno kausu bija spiestas izstāties divas komandas – Basketbola skola “Sparta & K” un Mitišču Sporta skola. Ir patiesi žēl, ka iekšējie apstākļi nav ļāvuši jaunajām basketbolistēm no Maskavas un Mitiščiem būt daļai no sezonas galvenā foruma – ”Fēnikss Kauss” finālturnīra. Ir prieks sacensties un redzēt šajā turnīrā šīs divas spēcīgās Sporta skolu komandas. Vēlam veiksmi sezonas noslēgumā savas valsts nacionālajā čempionātā un ceram nākamgad atkal Jūs ieraudzīt turnīrā ”Fēnikss Kauss” rādot skaistu spēli!

Tajā pat laikā mēs sveicam Rīgas 3.BJSS un “Tallinas Kalev” komandas ar pievienošanos finālturnīram! Lai gan rezultāti sezonas laikā neļāva uzreiz izcīnīt kādu no pirmajam astoņām vietām, tomēr azarts un cīņa par iekļūšanu finālturnīrā tika atalgota. Šosezon tā ir noticis – kāds ir spiests izstāties no turnīra, bet kādam tā ir lieliska iespēja pakāpties turnīra tabulā uz augšu un iekļūt kārotajā astotniekā.

Vēlam visām komandām finālturnīrā parādīt savu labāko speli. Uz tikšanos 1. martā Jūrmalā!

Avots: www.juniorbasket.ru

Previous ArticleNext Article