Baltijas bērnu basketbola līgā – BBBL – šajā sezonā piedalās vairāk kā četri tūkstoši dalībnieku no 13 valstīm septiņās dažādas vecuma grupās zēniem un sešās vecuma grupās meitenēm. Pirmajā posmā startēja arī divas Jūrmalas meiteņu komandas, kurām bez ierastajām Latvijas pretiniecēm pretī stājās arī Zviedrijas, Somijas un Igaunijas vienaudzes.

Baltijas jauniešu līgas pirmais posms U-14 vecuma grupā meitenēm (2010. dzimšanas gads un jaunākas) risinājās Cēsīs. Jūrmalnieces uzvarēja četrās no piecām aizvadītajām spēlem un izcīnīja pirmo vietu turnīrā. Turnīra ievadā tika uzvarēta Somijas komanda ”Tikkurila Seura” un Cēsu Sporta skolas meitenes. Otrajā dienā divās līdzīgās un emocijām bagātās spēlēs pret Somijas vienaudzēm vēl viena uzvara. Ar trīs punktu pārsvaru tika uzvarēta Somijas ”Nokia”, bet tikai ar četiem punktiem pāšā spēles izskaņā jūrmalnieces piekāpās ”Tapiolan Honka” meitenēm. Pirmā posma noslēgumā Jūrmala uzvarēja Juglas komandu.

U16 grupas komandas savu pirmo posmu oktobra sākumā aizvadīja Rīgā, kur Jūrmalas meitenes arī šajā vecumā izcīnīja četras uzvaras. Pirmajā dienā jūrmalnieces pārliecinoši uzvarēja ”Pārnu” komandu no Igaunijas un ”Skuru Basket” no Zviedrijas. Vēlāk sekoja grūta, bet svarīga uzvara ar trīs punktu pārsvaru pār Mārupes vienaudzēm, kā arī uzvara pret Tukuma Sporta skolas meitenēm. Cīņā par uzvaru turnīrā Jūrmalai pretī stājās Bērnu Jaunatnes sporta skola ”Rīdzene”. Pēc neveiksmīgā spēles sākuma, kur pretinieces iekrāja vairāku punktu pārsvaru, otrajā puslaikā jūrmalnieces nepadevās. Ar dažādām aizsardzības maiņām rezultāts tika samazināts līdz minimumam, tomēr, lai izvirzītos vadībā un uzvarētu spēli, laiks bija par maz. Jūrmalas komanda U-16 vecuma grupā ierindojās 3. vietā.

Previous ArticleNext Article