Oktobra vidū Latgales lielākajā pilsētā Daugavpilī pirmo Betsafe Baltijas līgas spēli aizvadīja “Jūrmala”. Spēles toni noteica abu komandu mazās spēlētājas, tomēr debijas spēlē viešņas īsti neatrada risinājumus kā apturēt Daugavpils līderes. Kamēr Jūrmalas komanda visā spēlē realizēja sešus tālmetienus, mājiniecēm poļu aizsardze Kinga Piedela vienatnē no perimetra sameta tik pat. Jūrmalnieces parādīja enerģisku un neatlaidīgu cīņu zem groziem, izcīnot vairāk atlēkušo bumbu, taču nespēja savas iespējas realizēt tikpat labi kā pretinieces un atdzina Daugavpils pārākumu.

Arī sezonas otrā spēle viesos pret Latvijas vicečempionēm Rīgas Stradiņu Universitāti. Jūrmala aizsardzībā parādīja lielisku komandas sniegumu, regulāri sagādājot RSU spēlētājām grūtības tikt pie labiem metieniem. Saspēles vadītāja Nikola Ozola daudz palīdzēja partnerēm, kā arī pati noslēdza rezultatīvus uzbrukumus. Žozefīne Sīpoliņa uzņēmīgi spēlēja uzbrukumā, izprovocējot deviņas piezīmes. Jūrmalnieces kontrolēja notikumus laukumā praktiski visu spēliTomēr galotnē pieredzes un veiksmes faktors nostrādāja par labu RSU, kad 20 sekundes līdz spēles beigām rīdzenieces pārķēra bumbu un izvirzījās vadībā. Atlikušajā laikā punkti vairs netika gūti.

Betsafe Baltijas sieviešu basketbola līgā šosezon spēlē 13 komandas. No Lietuvas to pārstāv – Viļņas “Kibirkštis”, Klaipēdas “Neptūnas” un LCC Universitāte, Kauņas “Aistes”, “Šiauliai” un Paņevežu vienība. Savukārt no Latvijas – “TTT Rīga”, Rīgas Stradiņu Universitāte, “Liepāja”, Daugavpils Universitāte, Basketbola skola “Rīga”, “TTT / Juniores” kā arī “Jūrmala”. Tā pat kā iepriekšējā sezonā arī šogad Jūrmalas sastāvu veido esošās un bijušās Jūrmalas Sporta skolas audzēknes.

Jau 3. novembrī plkst. 14:00 “Jūrmala” aizvadīs atklāšanas spēli savā laukumā, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē uzņemot Kauņas “Aistes” no Lietuvas. Ieeja bez maksas.

Avots: sportacentrs.com (sagatavoja Māris Noviks)

Previous ArticleNext Article