Nedēļas nogalē Rīgā, Biznesa augstskolas ”Turība” sporta zālē risinājās Eiropas meiteņu basketbola līgas II posms. Piecas spēles aizvadīja arī Jūrmalas Sporta skolas meiteņu komanda, izcīnot vienu uzvaru pret Polijas meitenēm ”MUKS Unia Basket”.

Pret Igora Miglinieka Sporta skolu, Baltkrievijas ”Tsmoki” un Čehijas ”Ostrava” jūrmalnieces parādīja atdzīstamu cīņassparu, spēlējot ar lielu enerģiju. Diemžēl pretinieču augumu pārsvars un jauda katrā no spēlēm prasīja daudz spēka, kura pietrūka spēļu izskaņās. Arī Saldus meitenes šajā reizē izrādijās spēcīgākas. Neskatoties uz to, ka vairums spēlēs iznākums nebija labvēlīgs, pieredze un rūdījums, kuru ieguva jūrmalnieces ir neatsverams un dos pozitīvu rezultātu nākotnē! Turnīrā par labāko spēlētāju Jūrmalas komandas sastāvā tika atdzīta Anastasija Černova.

Anastasija Černova

Jāpiebilst, ka jau pēc mēneša Jūrmalas komanda dosies uz Čehijas pilsētu Ostravu, kur aizvadīs savu trešo Eiropas līgas posmu. Iespēju startēt šajās starptautiskajās sacensībās atbalsta Jūrmalas pašvaldība un uzņēmums SIA ”Jūrmalas mežaparki”.

Previous ArticleNext Article