Gadu mijā, no 26. – 28. decembrim, Kandavā risinājās ikgadējais Starptautiskais bērnu un jauniešu basketbola turnīrs ”Kandava 2016” 2003. gadā dzimušajām meitenēm. Starp divām Zviedrijas, divām Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas komandām startēja arī Jūrmalas Sporta skolas gadu jaunākā meiteņu komanda.

Turnīra trijās dienās jūrmalnieces aizvadīja piecas spēles, kurās tika izcīnītas divas uzvaras pār abām Zviedrijas komandām – Stokholmas ”Hammarby Basket” (44:29) un SBBK ”Sodertalje” (31:22). Turnīra sākums gan nebija veiksmīgs, jo pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums Sanktpēterburgas komandai ”Olimp” (37:60). Bet otrajā spēlē, pēc veiksmīga pirmā puslaika, tika izlaista uzvara pret Latvijas vicečempionēm BK ”Kolibri” (33:47).

Šī gada pēdējā spēlē jūrmalniecēm pretī stājās otra viesu komanda no Sanktpēterburgas – ”Kalininskaya”. Jūrmalas meitenes visas spēles garumā spēlēja asi un nepiekāpīgi. Pat spītējot ievērojamam pretinieču auguma pārsvaram, tika izcīnītas daudzas atecošās bumbas. Diemžēl šoreiz iegāza vājā soda metienu precizitāte, kurā jūrmalnieces realizēja vien 10 no 32 soda metieniem… Pēdējā minūtē divas iespējas izraut uzvaru bija Jūrmalas meitenēm, tomēr abi metieni no spēles bija nesekmīgi un gada pēdējā spēlē tika atzīts Krievijas meiteņu pārākumu – 42:44. Jūrmalas komandas sastāvā par labāko turnīra spēlētāju tika atzīta Enija Mežale.

Jūrmalas komandas sastāvā spēlēja (pirmajā rindā no kreisās): Elza Kasakovsa, Annija Panke, Luīze Bērziņa, Enija Mežale, Paula Pētersone, Madara Millere, Alise Ābola, Anastasija Černova, Paula Purmale, Ieva Korzāne un Žozefīne Sīpoliņa.