Latvijas U16 sieviešu izlase gatavošanos Eiropas čempionātam tradicionāli sāk jau ziemas sezonā ar līdzdalību Baltijas sieviešu līgas turnīrā. Galvenais mērķis dalībai pieaugušo konkurencē ir iegūt pieredzi un dot iespēju sevi parādīt pēc iespējas vairāk kandidātēm. Līdz šim izlases kandidātes Baltijas līgā ir izcīnījušas vienu uzvaru 26 aizvadītajās spēlēs.

Foto: Siim Semiskar

Savukārt gada sākumā sezonas pirmajā pārbaudes turnīrā Baltijas jūras kausa izcīņā, kurš notika no 3. līdz 5. janvārim Tallinā, Latvijas U16 meiteņu izlase izcīnīja trīs uzvaras pār Somijas (79:65), Zviedrijas (94:53) un Igaunijas (82:66) kadetēm, iegūstot pirmo vietu.

Eiropas čempionāts Latvijas kadetu (2003.dzimšanas gads un jaunākas) izlasei no 22. līdz 30. augustam notiks Maķedonijas pilsētā Skopje. Latvija ir ielozēta C apakšgrupā, kur cīnīsies ar Zviedrijas, Beļģijas un Spānijas  komandām. Astotdaļfinālā C grupas četrinieks tiksies ar D grupas vienībām (Čehija, Turcija, Grieķija, Polija). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8. vietu, zaudētājas par 9.-16. vietu.

Savu pēdējo Baltijas sieviešu līgas spēli Latvijas kadetes aizvadīs Jūrmalā, Jūrmalas sporta hallē, kad 16. martā plkst. 19:00 tiksies ar Igaunijas klubu ”Audentes Spordiklubi”. Ieeja bez maksas.

Avots: basket.lv

Previous ArticleNext Article