Tuvojoties pavasara izšķirošajām spēlēm Latvijas jaunatnes čempionātā, Jūrmalas Sporta skolas U15 meiteņu basketbola komanda no 28. februāra līdz 2. martam veiksmīgi piedalījās ikgadējā starptautiskajā turnīrā „Girls Trophy 2014”.

Igaunijas ziemeļu pilsētā Vinni jau ceturto gadu pēc kārtas tiek rīkots turnīrs, kura galvenais mērķis ir noskaidrot labāko 1999. gadā dzimušo meiteņu basketbola komandu starp Igaunijas, Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu dalībniecēm. Šogad kopā ar Somijas, Krievijas, trijām Igaunijas un četrām Latvijas komandām turnīrā debitēja arī Jūrmala. Trijās sacensību dienās jūrmalnieces aizvadīja četras apakšgrupas spēles, uzvarot gan Liepājas (45:33), gan Daugavpils (51:40), gan Igaunijas basketbola kluba „Star” (60:43) meitenes, bet piedzīvoja nepatīkamu, tomēr pamācošu zaudējumu Igaunijas spēcīgākajai komandai „Tartu Kalev” (43:63).

Cīņā par 3. vietu Jūrmalas komanda tikās ar meitenēm no Jelgavas. Spēle iesākās līdzīgi, punktus pārmaiņus gūstot abām komandām, bet ceturdaļas vidū pretinieces veica 12 punktu izrāvienu. Turpinājumā, lai arī kā jūrmalnieces centās, panākt pretinieces un izlīdzināt spēles rezultātu vairs nespēja (35:49). Līdz ar to 10 komandu konkurencē Jūrmalas Sporta skolas meitenes turnīrā „Girls Trophy 2014” izcīnīja 4. vietu. Par turnīra labāko spēlētāju Jūrmalas komandā tika atdzīta Lora Briķe.

Previous ArticleNext Article