Maija otrajā nedēļas nogalē ar finālsacensībām Ventspilī noslēdzās Latvijas Republikas čempionāts basketbolā meitenēm U14 vecuma grupā, kurā 4. vietu izcīnīja Jūrmalas komanda.

2012. – 2013. gada 1. divīzijas regulāro sezonu jūrmalnieces noslēdza 6. vietā, kas automātiski ļāva kvalificēties finālturnīram. Finālturnīra pirmajā dienā Jūrmalas meitenes saspringtā cīņā, spēles galotnē atzina Rīdzenes komandas pārākumu (31 : 36), savukārt dienas otrajā spēlē jūrmalniecēm pretī stājās mājinieces no Ventspils. Emocijām bagātā spēlē spēles pēdējā ceturdaļā Jūrmala izcīnīja svarīgu uzvaru (50 : 42). Sacensību otrajā dienā Jūrmalas meitenēm pretī stājās iepriekšējā gada trešā spēcīgākā komanda no Daugavpils. Šajā reizē jūrmalnieces jau no spēles pirmajām minūtēm ar agresīvu aizsardzību kontrolēja spēles gaitu, kā rezultātā tika svinēta otrā uzvara (74 : 26), kas ļāva kvalificēties pusfinālam.

Pusfinālā Jūrmalas meitenēm pretī stājās Liepājas komanda. Lai arī pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, otrajā spēles daļā izpaudās pretinieču ievērojamais auguma pārsvars, kā rezultātā tika piedzīvots zaudējums (37 : 58). Spēlē par trešo vietu pretiniekos jelgavnieces. Spēles gaitā lielākais kādas komandas pārsvars bija tikai 4 punkti, kas liecina par saspringtu nervu cīņu visas spēles garumā. Pusotru minūti līdz spēles beigām rezultāts neizšķirts, tomēr galotni veiksmīgāk aizvada sāncenses no Jelgavas un izcīna uzvaru (35 : 43). Jūrmalas U14 meiteņu basketbola komanda Latvijas Republikas čempionātā 17 komandu konkurencē izcīnīja 4. vietu.