Lieldienu brīvlaikā 30. un 31. martā Jūrmalas sadraudzības pilsētā Kabūrā (Francijā) norisinājās trenera Bernarda Bau piemiņai veltītais ikgadējais starptautiskais basketbola turnīrs 1998.gadā dzimušajām meitenēm U15 vecuma grupā. Pirmo reizi šajā turnīrā piedalījās arī Jūrmalas meiteņu basketbola komanda, kā arī trīs Francijas un divas Beļģijas komandas, un meitenes no Jelgavas.

Turnīra atklāšanas spēlē savā starpā sacentās abu sadraudzības pilsētu komandas – Jūrmala un Kabūra (Francija). Jau no paša spēles sākuma iniciatīva piederēja jūrmalniecēm, kuras spēles beigās svinēja uzvaru ar rezultātu 40 : 24. Otrajā spēlē saspringtā un nervozā cīņā jūrmalnieces ar rezultātu 39 : 33 uzvarēja Beļģijas komandu „Haneffe”. Pirmās dienas vakarā Jūrmala uzvarēja arī Francijas komandu „Abeille Rueil” (56 : 19) un kvalificējās pusfinālam.

Sacensību otrajā dienā pusfināla spēlē Jūrmala sacentās ar pagājušā gada turnīra uzvarētājām „Pont L’Eveque” (Francija). Jau ar spēles pirmajām minūtēm pretiniecēm no Fancijas nebija nekādu pretargumentu neatlaidīgai un agresīvai Jūrmalas meiteņu aizsardzībai. Spēles galarezultāts 45 : 21. Finālā savā starpā tikās abas Latvijas komandas – Jūrmala un Jelgava. Ar labu aizsardzību un veiksmīgiem uzbrukumiem spēli veiksmīgāk iesāka jūrmalnieces, uzvarot pirmo spēles ceturksni ar +8 un puslaikā esot vadībā ar +2. Diemžēl otrajā spēles daļā izpaudās Jelgavas meiteņu auguma pārsvars, kuras pārņēma vadību spēlē. Turnīra finālspēles galarezultāts 23 : 34, kurā Jūrmalas meitenes izcīnīja 2. vietu. Turnīra simboliskajā izlasē tika iebalsotas jūrmalnieces Ieva Kokaine, Demija Druzika un Ieva Tīmane.

Paldies par atbalstu un iespēju piedalīties tūrnīrā Jūrmalas pilsētas domei, Jūrmalas Sporta skolai un uzņēmumam SIA „Jūrmalas mežaparki”.