No 24. – 26. maijam Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā risinājās ikgadējais jauniešu basketbola turnīrs „Lampe Challenge 2013″. Dažādās vecuma grupās starp 104 dalībnieku komandām no tādām valstīm kā Dānija, Somija, Zviedrija, Lietuva, Latvija, Igaunija, Īrija, Ungārija startēja arī Jūrmalas U14 vecuma grupas meiteņu komanda.

Sacensību pirmajā dienā jūrmalnieces pārliecinoši uzveica Zviedrijas komandu „Blackeberg”, un par spēles labāko spēlētāju Jūrmalas komandā tika atdzīta Elizabete Timšāne. Turnīra otrajā dienā Jūrmalas meitenes svinēja vēl divas uzvaras pār somietēm „Taby”, kur par spēles labāko spēlētāju atzina Nikolu Ozolu, un zviedrietēm no „Polisen Farsta”, kur labākās spēlētājas atzinību spēlē ieguva Ieva Kokaine.

Turnīra pēdējā dienā finālspēlē jūrmalniecēm pretī stājās Zviedrijas komanda „Katrineholm”. Pēc līdzīgas spēkošanās pirmajā puslaikā otrajā spēles daļā Jūrmalas komanda ar agresīvu aizsardzību panāca 15 punktu pārsvaru un pabeidza spēli ar uzvaru, kurā finālspēles labākās spēlētājas atzinību saņēma Lora Briķe. Jūrmalas U14 meiteņu basketbola komanda turnīrā izcīnīja 1. vietu un par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Nikola Ozola.

DSC_0687

Previous ArticleNext Article