Aizvadītajā nedēļā ar izbraukuma spēli Saldū jūrmalnieces noslēdza savu otro sezonu Latvijas sieviešu basketbola līgas čempionātā. Spēli sekmīgāk iesāka mājinieces, kuras veiksmīgāk prata apdraudēt grozu un realizēt savas iespējas, pirmajā puslaikā iekrājot 15 punktu pārsvaru. Jūrmala otrajā puslaikā daudz veiksmīgāk darbojās aizsardzībā, regulāri piespiežot Saldus meitenes kļūdīties (spēles laikā pretiniecēm 33 kļūdas), tomēr zemā metienu precizitāte jūrmalniecēm neļāva pietuvoties rezultāta starpībā. Saldus ar 65:47 izcīnīja savu sesto izvaru turnīrā. Savukārt Jūrmala 9 aizvadītajās spēlēs izcīnīja 3 uzvaras un turnīra tabulā ierindojās 7. vietā desmit komandu konkurencē. B grupas divas labākās komandas – Jelgava un Daugavpils – ieguva tiesības piedalīties LSBL izslēgšanas turnīrā.

Iespaidīgu sniegumu visa čempionāta garumā demonstrēja Jūrmalas Sporta skolas absolvente Aleksa Purmale. Pēc regulārā turnīra Aleksa ir trešā labākā čempionāta spēlētāja pēc efektivitātes rādītājiem. Jūrmalniece ir labākā cīnītāja par atlecošajām bumbām (izcīnot 13 bumbas vidēji spēlē) un labākā pārtvertajās piespēlēs (pārtverot 4.4 bumbas vidēji spēlē) visā turnīrā.

Jāpiebilst, ka Jūrmalas komandai nevarēja palīdzēt divas Sporta skolas audzēknes. Žozefīne Sipoliņa šajā turnīrā pārstāvēja U-16 jaunatnes izlasi, bet Ieva Korzāne turpina cīņu par Latvijas čempionata medaļām TTT Rīga sastāvā.