Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā no 23. – 25. maijam notika starptautiskais jauniešu basketbola turnīrs “Lampe Challenge 2014”. Starp 96 dalībnieku komandām no tādām valstīm kā Dānija, Somija, Zviedrija, Lietuva, Latvija, Igaunija jau trešo gadu piedalījās arī Jūrmalas Sporta skolas U15 vecuma grupas meitenes.

Turnīra pirmajā kārtā jūrmalnieces pārliecinoši uzveica Zviedrijas komandas „Huddinge Basket” (77:15) un BK “Jarva” (81:20). Par uzvaru apakšgrupā Jūrmala sacentās ar Igaunijas komandu SK “Audentese”. Pēc līdzīga pirmā puslaika, spēles otrajā daļā jūrmalnieces veica 10 punktu izrāvienu, kas ļāva izcīnīt trešo uzvaru (60:46) un kvalificēties turnīra finālam.

Finālspēlē Jūrmalas meitenēm pretī stājās Igaunijas komanda “Tartu Kalev”. Veiksmīgāks sākums padevās jūrmalniecēm, kuras ātri izvirzījās vadībā, bet otrās ceturtdaļas neveiksmīgā Jūrmalas spēle uzbrukumā ļāva pretiniecēm izlīdzināt rezultātu. Turpinājumā, lai arī kā Jūrmalas meitenes centās samazināt rezultāta starpību, tuvāk par 2 punktiem viņas netika (42:47). “Lampe Challenge 2014” turnīrā Jūrmalas Sporta skolas U15 meitenes izcīnīja 2. vietu. Turnīra labāko spēlētāju atdzinības rakstus ieguva Ilva Pļaviņa, Laima Lapiņa, Ieva Kokaine un Ieva Tīmane.