1DD39813Decembra sakumā Rīgā tika aizvadīts Eiropas meiteņu basketbola līgas II posms U16 vecuma grupā. Trijās sacensību dienās Jūrmalas Sporta skolas meitenes sagaidīja nopietns pārbaudījums, jo Rīgā bija ieradušās spēcīgākas Krievijas un Baltkrievijas komandas.

Eiropas līgas II posma pirmajā spēlē Jūrmala atdzina Sanktpēterburgas komandas “Vasileostrovskaja” pārākumu. Arī otrā spele nesolījās būt vieglāka, kur pretiniekos bija Krievijas komanda “Sparta&K”. Pēc neveiksmīgā spēles sākuma vadībā ātri izvirzījās pretinieces, tomēr Jūrmalas meitenes spēja panākt izlīdzinājumu. Atlikušo spēles daļu risinājās aizraujoša un emocionāla cīņa, kurā jūrmalnieces ne par ko neļāva pretiniecēm palielināt savu pārsvaru. Diemžēl pēdējos divos uzbrukumos izraut uzvaru neizdevās.

Turnīra otrajā dienā pretī otra “Sparta&K” komanda un Baltkrievijas izlases bāzes komanda „Prinemanie”. Arī abās šajās spēlēs pretinieces izrādījās spēcīgākas. Spēli pret Baltkrievijas komandu Jūrmalas meitenes uzsāka ar milzīgu enerģiju un azartu, pirmajā puslaikā pārliecinoši kontrolējot notikumus laukumā. Tomēr otrajā spēles daļā pretinieču piedāvātā zonas aizsardzība radīja lielas problēmas jūrmalniecēm.

Lai gan nevienu no viesu komandām uzvarēt neizdevās, un vienīgā uzvara tika izcīnīta turnīra pēdejā spēlē pār Liepājas meitenēm, jūrmalnieces pierādīja, ka var spēlēt un cīnīties ar jebkuru pretinieku. Jūrmalas komandā labu sniegumu demonstrēja Laima Lapiņa, kura saņēma arī turnīra labākās spēlētājas balvu.

 

Previous ArticleNext Article