Piektdien, 3. novembrī Jūrmala aizvadīja pirmo “Betsafe” Sieviešu Baltijas basketbola līgas mājas spēli pret Kauņas “Aistes – LSMU” no Lietuvas.

Pirms spēles abu komandu spēlētājas sveica Jūrmalas valstspilsētas priekšsēdētāja Rita Sproģe un Latvijas sieviešu basketbola līgas direktore Līga Goldmane.

Kauņas komandai bija ievērojams auguma pārsvars zem groziem, tomēr spēles sākumā Jūrmalas komandas pašaizliedzīgā spēle aizsardzībā atmaksājās. Pretinieces nespēja realizēt savus metienus un puslaikā izcīnīja tikai divas atlēkušās bumbas uzbrukumā. Savukārt mājiniecēm uzbrukumā agresīvi spēlēja Nikola Ozola, Žozefīne Sīpoliņa un Paula Pētersone, kas rezultātu ļāva noturēt līdzīgu – 32:38.

Otrajā puslaikā Kauņas basketbolistes laukumā atgriezās daudz agresīvākas, pārņemot kontroli cīņā zem groziem. Trešajā ceturtdaļā izcīnīnot sešas uzbrukuma bumbas, kuras visas tika pārvērstas rezultatīvos uzbrukumos. Pēdējā ceturtdaļā ar lielu pašaizliedzību turpināja spēlēt Jūrmalas kapteine Aleksa Purmale, ilgu laiku neļaujot “Aistes” pārsvaram sasniegt 20 punktu robežu. Spēles beigās Kauņas basketbolistes svinēja otro uzvaru Baltijas līgas sezonā ar 77:57 pārspējot jūrmalnieces.

Nākamo mājas spēli Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē Jūrmala aizvadīs 15. novembrī plkst. 19:30 uzņemot “LCC” universitātes komandu no Klaipēdas. Ieeja bez maksas.

Avots: sportacentrs.com (sagatavoja Māris Noviks)