“Trenējamies 6 reizes nedēļā basketbola zālē un 4 reizes svaru zālē. Šogad komandas sastāvā ir daudz pieredzējušākas spēlētājas salīdzinot ar manu pirmo sezonu,” stāsta Nikola Ozola, kura jau trešo gadu studēs ASV un pārstāvēs Floridas universitāti. “Florida Atlantic” dibināta 1961. gadā un tajā studē vairāk nekā 30 tūkstošus studentu. “FAU Owls” apvieno 19 dažādu sporta veidu komandas – 8 puišiem un 11 meitenēm.
Šajā sezonā sieviešu komandai ir jauns treneru korpuss ar galveno treneri Dženiferi Sulivanu (Jennifer Sullivan). Nikola atdzīstas, “pēc sezonas, kad uzzināju, ka mūsu iepriekšējais treneris pāriet uz citu universitāti, biju sašutusi. Man bija izveidojušās ļoti labas attiecības ar Džimu. Bet, kad apstiprināja jauno treneri, es nodomāju, ka ne vienmēr pārmaiņas ir uz sliktu. Šoreiz izskatās, ka tā arī ir! Esmu ļoti apmierināta ar mūsu jaunajiem treneriem un jauno sistēmu. Treniņi ir kļuvuši vēl grūtāki, bet uz tiem doties ir daudz vieglāk.”
“Arī mans dienas grafiks ir mainījies. Tā pat kā iepriekšējos gadus no rītiem ceļos agri, bet tagad pirms treniņiem strādāju pie savas individuālās tehnikas (iepriekš tā nedarīju). Pēc treniņiem man parasti ir lekcijas un diezgan daudz mājasdarbu. Pašai ir ārprātīgi liels prieks, ka es studēju to, kas mani aizrauj,” ar gandarījumu stāsta jūrmalniece.
Floridas universitāte sacenšās “Conference USA”, kurā spēlē 14 komandas: Rice, Middle Tennessee, UAB, Western Kentucky, Old Dominion, Marshall, Charlotte, Southern Miss, North Texas, Louisiana Tech, UTEP, UTSA, Florida International un Florida Atlantic.

Previous ArticleNext Article