Trešo sezonu Latvijas basketbola virslīgā aizvadīs Jūrmalas sieviešu basketbola komanda. Sastāvu galvenokārt veido gados jaunās jūrmalnieces (2003. – 2005. dzimšanas gads), kā arī Sporta skolas absolventes. Sastāvs ir jauns, bet tai pat laikā jau ar divu iepriekšējo sezonu pieredzi. Komandas spēle balstīsies uz ātru un dinamisku basketbolu ar ciešu, nepiekāpīgu aizsardzību. Vairākas Jūrmalas Sporta skolas audzēknes ir dažādu vecumu jaunatnes izlašu kandidātes, līdz ar to dalība virslīgas čempionātā ir svarīgs nākamais posms turpmākajai izaugsmei un attīstībai. Komandas primārais mērķis joprojām ir jauno meiteņu attīstība ar skatu nākotnē, lai nodrošinātu jaunajām jūrmalniecēm labu spēļu praksi, rūdījumu un pieredzi, spēlējot pret pieredzējušākām pretiniecēm.

Latvijas sieviešu basketbola virslīgas otrajā divīzijā šosezon spēlēs vienpadsmit komandas – Jūrmala, Saldus,Jugla, Valmiera, Rīgas Stradiņu universitāte, BJBS/Juniores, Jelgava, BJSS/Rīdzene, BK Kolibri, Ogrē bāzētā “Dimantu akadēmija”, kā arī U-16 jaunatnes izlase.

Sezonas atklāšanas spēli Jūrmala aizvadīs izbraukumā, 7. oktobrī pret Jelgavu. Bet pirmo mājas spēle 28. oktobrī plkst. 19.30 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē pret Rīgas Stradiņu universitāti. Lielākā daļa spēļu būs redzamas LBS YouTube kanālā. Patlaban spēkā esošais regulējums paredz, ka sporta sacensības drīkst apmeklēt skatītāji, ja viņiem ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Skatīties spēles klātienē reglamentē Ministru kabineta noteikumi un pašvaldības. Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas, iespējamas pēkšņas izmaiņas apstiprinātajā sacensību kalendārā un spēļu norises vietās. Sekojiet informācijai jurmalabasket.lv!

Previous ArticleNext Article