Ungārijas pilsētā Sopronā ir noslēdzies Eiropas čempionāts basketbolā, kurā Latvijas U20 sieviešu izlasi pārstāvēja Jūrmalas Sporta skolas audzēkne Nikola Ozola, palīdzot izcīnīt 11. vietu.

Foto: FIBA

Septiņās aizvadītajās spēlēs Latvijas izlase izcīnīja 4 uzvaras un piedzīvoja 3 zaudējumus. Arī astotdaļfināla spēlē, neveiksmīgi aizvadot pēdējas trīs minūtes, tika zaudēts Nīderlandei. Līdz ar to Latvija neiekļuva labāko astoņu komandu skaitā un bija jāturpina cīņa par vietu augstākajā divīzijā. Spēlē pret Krievijas izlasi, dramatiskā spēles galotnē tieši Nikola Ozola guva vairākus svarīgus grozus Vispirms jūrmalniece realizēja divus sodametienu, bet 11 sekundes līdz pamatlaika beigām iemeta sarežģītu pustālo metienu, kas palīdzēja Latvijai izcīnīt uzvaru un nosargāt vietu augstākajā divīzijā.

Čempionāta laikā 7 spēlēs jūrmalniece vidēji laukumā pavadītajās 32 minūtes guva 8 punktus un atdeva 2 rezultatīvas piespēles ik spēli. Jāpiebilst, ka Nikola bija starp jaunākajām čempionāta dalībniecēm un jau augusta sākumā viņai būs jāparstāv arī Latvijas U18 jaunatnes izlase Eiropas čempionātā Itālijā.

Previous ArticleNext Article