DSC_0005Novembra beigās Lietuvas pilsētā Paņevežā tika aizvadīts Eiropas Jaunatnes basketbola līgas II posms U15 vecuma grupā meitenēm, kurā vērtīgu rūdījumu un pieredzi ieguva arī Jūrmalas Sporta skolas komanda.

 

Turnīra pirmajā spēlē Jūrmala spēlēja pret Polijas komandu „Pomerania”. Pēc līdzīgā spēles sākuma, kurā vadībā lielākoties atradās jūrmalnieces, otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma polietes, izcīnot uzvaru šajā spēlē. Vēlo vakara spēli pret Baltkrievijas izlases bāzes komandu „Viktoria” Jūrmalas meitenes uzsāka ar lielu enerģiju un azartu, tomēr ar šiem argumentiem visas spēles garumā bija par maz.

Sacensību otrajā dienā spēles ar nemazāk spēcīgiem pretiniekiem – Basketbola skolu „Vilnius” un Lietuvas izlases bāzes komandu „Aisciai”. Abas spēlēs bija smagnējas un lēnas ar maz iespējām uzbrukt, lai gan pret „Vilnius” komandu trīs minūtes līdz spēles beigām jūrmalnieces ar savu agresivitāti samazināja rezultāta starpību līdz astoņiem punktiem, bet uzvarai ar to nepietika. Cīnoties pret spēcīgākajām komandām no Lietuvas, Baltkrievijas, Polijas un Latvijas, jūrmalnieces neizcīnīja nevienu panākumu. Tomēr arī šāda pieredze ir ļoti vērtīga un neatsverama, un ar savu nepiekāpību, pašaizliedzību un agresīvo spēles stilu Jūrmalas meitenes izpelnījās daudzu pretinieku uzslavas.

 

Previous ArticleNext Article