Aprīļa beigās Rīgā noslēdzās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs meitenēm līdz 15 gadu vecumam (2004. dzimšanas gads un jaunākas). Jūrmlas Sporta skolas basketbolistes iekļuva labāko 4 komandu vidū un izcīnīja augsto 4. vietu.

Lai gan regulāro sezonu Jūrmala pabeidza ar trešo labāko uzvaru un zaudējumu bilanci, tomēr finālturnīrā nevienu no top komandām uzvarēt neizdevās. Jau apakšgrupas pirmajā spēlē ļoti lielas grūtības sagādāja Juglas Sporta skolas meitenes. Pēdējā ceturdaļā, 50 sekundes līdz spēles beigām, vadībā ar 4 punktiem atradās pretinieces, bet atlikušajā laikā jūrmalniecēm izdevās iemest 7 punktus pēc kārtas un izcīnīt svarīgu uzvaru. Otrajā spēlē tika atzīts regulārā turnīra spēcīgākās komandas Rīgas 3. BJSS pārākums. Savukārt apakšgrupas pēdējā spēlē izcīnīta otra uzvara pār Liepājas vienaudzēm. Ar divām uzvarām pirmajās trijās spēlēs bija pietiekoši, lai nodrošinātu vietu pusfinālā.

Pusfināla spēli pret Daugavpils meitenēm Jūrmala iesāka ļoti labi, uzreiz izvirzoties 8 punktu vadībā. Tomēr Daugavpils spēli izlīdzināja un trešajā periodā iekrāja 10 punktu pārsvaru jau savā labā. Lai arī kā spēles beigās jūrmalnieces centās noķert pretiniecies, šoreiz tas nenotika. Jūrmalas komandas sastāvā neatradās nevienas spēlētājas, kura izšķirošajos brīžos būtu gatava spēles likteni ņemt savās rokās. Cīņā par bronzas medaļām tika atzīts Rīgas TTP pārākums, kuras dominēja groza apakšā un sagādāja sev ļoti daudzas iespējas atkārtotiem uzbrukumiem.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 2018. – 2019. gada sezonā U-15 vecuma grupā uzvarēja Rīgas 3. BJSS, savukārt 2. un 3. vietā ierindojās attiecīgi Daugavpils un Rīgas TTP komandas, bet Jūrmala noslēdza labāko četrinieku. Basketbola savienība sezonas vertīgāko spēlētāju simboliskajā pieciniekā pelnīti iekļāva Jūrmalas Sporta skolas audzēkni Anastasiju Černovu.

Previous ArticleNext Article