Pienākot pavasarim, klāt izšķirošie notikumi arī jaunatnes basketbolā. Aprīļa vidū Jūrmalas Sporta skolas basketbolistes dosies uz vienu no skaistākajām Krievijas pilsētām – Sanktpēterburgu, kur tiks sadalītas godalgas Krievijas atklātajā basketbola čempionātā ”Fēnikss Kauss”.

Jau otro gadu ar pašvaldības atbalstu Jūrmalas meiteņu komanda pārbauda spēkus un krāj pieredzi, spēlējot pret Krievijas spēcīgākajām sporta skolām. Ja savā debijas sezonā jūrmalnieces 16 komandu konkurencē ierindojās 9. vietā, kas nozīmēja palikšanu uzreiz aiz finalturnīra sliekšņa, tad šogad rezultāti ir auguši. Sezonas ievadā, pirmās kārtas turnīrā tika izcīnīta uzvara savā grupā, kas deva iespēju 2017. gada nogalē spēlēt pusfināla kārtā Maskavā. Arī tur meitenes 5 spēlēs prata izcīnīt 3 uzvaras, kas pavēra ceļu uz ”Fēnikss kausa” finālturnīru.

Trijās sacensību dienās jūrmalnieces aizvadīs piecas spēles, kurās ir apņēmušās izjaukt ierasto Krievijas komandu kārtību. Vai tas izdosies? To rādīs rezultāti, jo Krievijas atklātā čempionāta finālturnīrā iekļuvušas sporta skolas ar senām un spēcīgām tradīcijām sieviešu basketbolā – Maskavas ”Trinta” un ”Sparta&K”, Kurskas ”Dinamo”, ”Olimp” un ”Nevskaja” no Sanktpēterburgas un citas.

Lai arī šis ir nozīmīgs turnīrs, tomēr sezona Jūrmalas meitenēm noslēgsies tikai pēc mēneša, kad risināsies Latvijas Republikas finālspēles, kur Jūrmalas Sporta skolas meiteņu komandas ir pārstāvētas trijās dažādās vecuma grupās.

Previous ArticleNext Article