Gatavojoties Latvijas Jaunatnes basketbola un Krievijas kausa jaunajai sezonai, Jūrmalas Sporta skola sadarbībā ar Jūrmalas domi jau otro gadu augusta beigās rīkoja starptautisko basketbola turnīru “Jurmala Cup”, kas veltīts ilgadējā Jūrmalas trenera Ilmāra Pirtnieka piemiņai.

Ilmārs Pirtnieks (1932 – 1997) savulaik bija pazīstamā trenera Alfrēda Kraukļa audzēknis un 50. gadu beigās spēlējis „Spartaka” komandā. Pārcēlies uz Jūrmalu, viņš strādāja Jūrmalas Sporta skolā līdz traģisks negadījums lika pārtraukt aktīvā trenera gaitas.

Arī šajā gadā Jūrmalā viesojās meiteņu komandas no ārvalstīm – “Botkyrka Basket” no Stokholmas, kā arī Sanktpēterburgas rajonu sporta skolas ”Nevskaya” un ”Kirovskaya”. Divu dienu laikā tika izspēlētas desmit spēles, kur pēc apļa principa katrai komandai bija iespēja spēlēt ar katru. Vismaz vienu zaudējumu piedzīvoja katra no komandām. Jūrmalnieces atzina sporta skolas ”Jugla/Rīga” pārākumu, bet spēja uzvarēt abas Krievijas meiteņu komandas, kas sacensību noslēgumā Jūrmalas Sporta skolas meitenēm ļāva izcīnīt 1. vietu turnīrā. Savukārt abas Krievijas sporta skolas sadalīja 2. un 3. vietu, aiz sevis atstājot ”Jugla/Rīga” un ”Botkyrka Basket” no Zviedrijas.

Previous ArticleNext Article