Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 2023. – 2024. gada sezona ir noslēgusies. Divas Jūrmalas jauno meiteņu komandas savās vecuma grupās ir izcīnījušas medaļas – U14 vecuma grupā sudrabs un U15 vecumā bronza.

Šajā sezonā Jūrmala Latvijas Jaunatnes basketbola līgā tika pārstāvēta četrās dažādās vecuma grupās. Visjaunākajā U12 grupā (2012. dzimšanas gads un jaunākas) jūrmalnieces ieguva pirmo spēļu pieredzi un aizvadītajās 22 spēlēs un prata izcīnīt 10 uzvaras.

Regulārajā sezonā, uzvarot visas spēles otrajā pēc spēka divīzijā, U16 grupas (2008. dzimšanas gads un jaunākas) meitenes pirmo reizi kvalificējās savam finālturnīram Valmierā, kurā izcīnīja 6. vietu. Savukārt gadu jaunākajā, U-15 grupā Jūrmala otro gadu pēc kārtas iekļuva labāko četriniekā. Pusfināla spēlē ar 40:53 tika atdzīts BS Rīga/Centrs pārākums. Bet spēlē par trešo vietu ar rezultātu 49:25 tika izcīnīta skaista uzvara un godam nopelnītā 3. vieta.

Maija vidū Latvijas Jaunatnes līgas finalturnīrs U14 vecuma grupā risinājās Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē. Jūrmalas meitenes uzvarēja divās no trim apakšgrupas spēlēm un iekļuva pusfinālā, kur pretī stājās Cēsu Sporta skolas komanda. Praktiski visu spēli atrodoties iedzinējos, tikai pēdējā minūtē jūrmalnieces ar 36:35 izrāva uzvaru un iekļuva finālā. Finālspēlē Jūrmala ar rezultātu 37:33 piekāpās BS Rīga/Centrs vienaudzēm un sezonas noslēgumā izcīnīja 2. vietu. Turnīra simboliskajā pieciniekā tika iebalsotas jūrmalnieces Melānija Sīpoliņa un Marta Pētersone.

Previous Article