Kalendārā gada sākumā “Jūrmala” aizvadīja vairākas spēles “Betsafe” Baltijas sieviešu basketbola līgā. Izbraukumā Kauņā spēles pirmajā puslaikā abām komandām radās problēmas ar punktu gūšanu. Aistes” komandas kapteine Karolina Kazočūnaite atraisijās pirmā, veiksmīgi noslēdzot vairākus uzbrukumus. Otrajā puslaikā punkti krājās raitāk. Jūrmalas komandu uz priekšu dzina Nikolas Ozolas rezultatīvā spēle. Saspēles vadītājas tālmetiens 34. minūtē samazināja starpību līdz 10 punktiem. Tomēr galotnē Kauņas garās spēlētājas nokārtojauzvaru – 66:47.

Jūrmalas un Liepājas otrajā savstarpējā tikšanās reizē komandai nevarēja palīdzēt Žozefīne Sīpoliņa. Nikola Ozola un Kristīne Hauka lieliski nospēlēja pirmajā puslaikā, divatā sametot 24 punktus. Dueta veikums palīdzēja jūrmalniecēm atpūtā doties pie neizšķirta rezultāta – 30:30. Nākamajās 20 minūtēs Liepājai lielu pienesumu deva rezervistes, kamēr jūrmalnieces trešajā ceturtdaļā guva tikai 6 punktus. Spēles galotnē Liepāja izķepurojās un izcīnīja septīto uzvaru – 57:46.

Pēc divām dienām izbraukumā Paņevežos spēle sākās ar mājinieču 0:10 izrāvienu. Jūrmala ātri atguvās un, pateicoties Ozolas, Haukas un Pētersones precīzajiem metieniem, pabeidza pirmo ceturtdaļu savā labā – 22:20. Jūrmalnieces vadībā noturējās praktiski visu pirmo puslaiku, puslaikā komandas šķīra tikai četri punkti. Paņevežys basketbolistes vadību pārņēma otrajā spēles daļā un turpmāk neizlaida spēles grožus no savām rokām. Jūrmalas septiņu spēlētāju rotācijai bija grūti turēt līdzi, spēles galarezultāts  51:66.

Janvāra beigās Jūrmala savā laukumā uzņēma Daugavpils Universitāti. Jūrmalnieces Baltijas līgā debitēja 2023. gada oktobrī tieši Daugavpilī, kur viesos piedzīvoja zaudējumu. Arī šoreiz viešņas izmantoja augumu pārsvaru, jau pirmajā puslaikā panākot deviņpadsmit punktu pārsvaru. Centra spēlētāja Anna Liepiņa puslaikā izcīnīja 10 bumbas un rezultatīvi pabeidza uzbrukumus. Spēles turpinājumā viešņas palielināja pārsvaru. Lai arī pēdējā ceturtdaļā vairākus veiksmīgus tālmetienus realizēja Paula Pētersone un Nikola Ozola, spēles gala iznākumu tas nemainīja – 44:78.

Avots: sportacentrs.com (sagatavoja Māris Noviks)