Ieva Korzāne oficiāli ir uzņemta 2022. gada Floridas Eckerd koledžas sieviešu basketbola programmā.

Jūrmalniece ”Tritons komandai pievienosies jaunajā sezonā pēc Jūrmalas Sporta skolas absolvēšanas un diviem pavadītiem gadiem TTT Rīga basketbola kluba sistēmā.

Ieva ir gudra spēlētāja, kurai ir labi auguma parametri. Viņa spēj spēlēt vairākās pozīcijās un neatlaidīgi cīnās kā aizsardzībā tā arī uzbrukumā, saka Eckerd koledžas galvenais treneris Pols Honsingers. Mēs esam priecīgi un ar nepacietību gaidām Ievas pievienošanos, kura noteikti notiks dabiski ņemot vērā mūsu programmu.”

Karjeras laikā Ieva Korzāne ir pārstāvējusi Latvijas U16 un U18 jaunatnes izlases vairākos starptautiskajos turnīros un Eiropas čempionātos, kā arī šobrīd ir U20 izlases kandidāte. Ar Jūrmalas komandu Ieva trīs reizes ir ieguvusi MVP balvas – ”Lampe Challenge ikgadējā turnīrā Zviedrijā 2017. un 2019. gadā, kā arī ”Phoenix Cup” Krievijas atklātajā čempionātā 2019. gadā. Ar TTT Rīga komandu Ieva izcīnīja Latvijas čempiona titulu 2020. 2021. gada sezonā. Šobrīd meitene mācās Pumpuru vidusskolā, bet pēc vidusskolas plāno iegūt specialitāti medicīnas novirzienā.

Avots: eckerdtritons.com (2021.12.10. / Amanda Green, director of communications)

Previous ArticleNext Article