1. Tici sev! Tu vari klausīties cilvēkos, kuri paši neko nav sasnieguši, ka veiksme ir nejaušība, vai arī Tu vari ticēt sev, ka ar attieksmi, disciplīnu un smagu darbu jebkas ir iespējams.

2. Uzstādi augstu mērķi. Tādu, kurš ietver smagu darba procesu, atteikšanos no iknedēļas izklaidēm, veicina komandas kopējā mērķa sasniegšanu.

3. Katru rītu pamostoties, pajautā sev – ko es šodien darīšu, lai nokļūtu vienu soli tuvāk savam mērķim? Pēc tam atsakies no izklaidēm un koncentrējies svarīgākam dienas uzdevumam.

4. Rādi piemēru savai komandai – esi pirmā, kura ienāk sporta zālē un pēdējā, kura to pamet. Pēc katra treniņa izdari mazliet vairāk nekā dara citi. Tas radīs pārliecību arī Tavā komandā.

5. Katrā treniņā trenējies ar tādu ātrumu un intensitāti kā tas notiek spēles laikā. Negaidi, ka kaut kas nāks viegli. Izaicini sevi un regulāri piespied sevi trenēties arī uz spēka izsīkumu robežas.

6. Katrā treniņā, katrā spēlē parādi lielu entuziasmu un enerģiju, kas iedvesmo pārējo komandu neapstāties pie paveiktā un izpildīt augstākas prasības.

7. Komandas intereses vienmēr nostādi pirmajā vietā. Lai cik laba basketboliste Tu būtu, Tev vienmēr būs vajadzīga laba komanda.

8. Veselīgi ēd, laicīgi dodies gulēt, labi mācies un cītīgi trenējies, lai vēlāk Tu varētu spēlēt izcili!

9. Saglabā pozitīvu ārējo priekšstatu par sevi kā reālajā dzīvē tā arī interneta vidē. Tas atspoguļo ne tikai Tavu personību, bet arī Tavas komandas imidžu.

10. Atceries – Tu vienmēr vari izdarīt labāk! Esi pārliecināta par savām spējām, bet nekad neizturies augstprātīgi. Vienmēr uzskati, ka Tev ir kas vairāk, ko pierādīt, Tev nekad nebūs labi, Tu nekad nebūsi apmierināta ar sasniegto! Tas palīdzēs sevi motivēt.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *