No 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā norisinājās VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kas pulcēja ap 3000 jauno sportistu. Olimpiādes laikā tika noskaidrotas sportiskākās Latvijas pašvaldības un labākie Latvijas sportisti vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos. Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas ar mērķi noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus.

Starp 15 meiteņu 3×3 basketbola komandām startēja arī Jūrmala, kuru pārstāvēja Elza Kasakovska, Anastasija Černova, Paula Purmale un Paula Pētersone (2004. dzimšanas gads). Pirmajā spēļu kārtā jūrmalnieces uzvarēja Jelgavas, Saldus, Ventspils, Rēzeknes, Valmieras un Roja pašvaldību komandas, bet piekāpās Daugavpils pilsētas komandai.

Ceturdaļfinālā spraigā spēlē jūrmalnieces pārspēja Kandavas pašvaldību, bet pusfinālā piekāpās Rīgai. Spēlē par 3. vietu tika izcīnīta uzvara pār Ķekavas novadu, līdz ar to VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādes bronzas medaļas aizceļoja uz Jūrmalu.

Avots: olimpiade.lv

Previous ArticleNext Article