Gatavojoties savai otrajai Latvijas Jaunates basketbola līgas sezonai, Jūrmalas U13 vecuma grupas meitenes no 17. – 19. augustam piedalījās starptautiskajā basketbola turnīrā Liepājā.

VII G. Krūmiņa kausa izcīņā trijās sacensību dienās jūrmalnieces aizvadīja piecas spēles, kurās tika izcīnītas četras uzvaras. Turnīra sākums gan neizdevās kā plānots, jo pirmajā spēlē uzreiz pēc grūtās vasaras tika piedzīvots pamatīgs zaudējums Juglas komandai 18:38. Otrā spēle pret Saldu tika uzsākta daudz apņēmīgāk, ar lielāku enerģiju un pārliecību, kas ļāva izcīnīt uzvaru – 38:19.

img_1792Arī sacensību otrajā dienā jūrmalnieces parādīja savu nepiekāpību un raksturu, uzvarot nevienu spēli nezaudējošo viesu komandu no Krievijas ”Gomelskaya” 38:32. Diemžēl ar to nepietika, lai turpinātu cīņu par uzvaru turnīrā, jo pirmās dienas zaudējums bija ar pārāk lielu rezultāta starpību. Jūrmalas meitenes uzvarēja arī abas atlikušās spēles. Vispirms ar rezultātu 45:14 tika uzvarētas Cēsis, bet pēdējā dienā arī otra Krievijas komanda ”Gomelskaya 2” – 40:34, kas turnīra noslēgumā ļāva ierindoties 5. vietā.

Previous ArticleNext Article