Sieviešu basketbola līgas sezona atrodas finiša taisnē. Februāris jūrmalniecēm sākās lieliski. Pirmajā spēlē komanda tikai galotnē piekāpās RSU studentēm, savukārt nākamajās spēlēs nopelnītas vērtīgas uzvaras pār tiešajām konkurentēm.

Izbraukumā pret Juglas Sporta skolas komandu Jūrmala apliecināja savas īpašības uzbrukumā vairākkārt realizējot svarīgus metienus, kā arī Aleksas Purmales un Ances Kreicbergas ”melnais darbs” ļāva Jūrmalai spēles vidusdaļā pārņemt iniciatīvu. Lai arī pieredzējušās Juglas spēlētājas sameta lielāko daļu no komandas punktiem, tomēr rezervistu pienesums ceturtdien strādāja viešņu labā, kas lāva Jūrmalai svinēt svarīgu uzvaru – 66:53.

Nākamajā spēlē Jūrmalā tika uzņemta Valmiera. Lai arī cīņu par atlēkušajām bumbām pārliecinoši kontrolēja Valmiera, jūrmalnieces bija ievērojami pārākas aizsardzībā. Komanda kopā pārķēra 30 bumbas, kas dalīts trešais labākais rādītājs šajā sezonā. Jūrmala guva 33 punktus pēc pretinieču kļūdām, nodrošinot uzvaru ar 62:43.

Otro zaudējumu šomēnes Jūrmala piedzīvoja pret Rīgas 3. BJSS – 53:70. Viešņu pamata piecinieks aizvadīja lielisku spēli, sametot lielāko daļu no komandas punktiem, turklāt pieļāva tikai sešas kļūdas. Jūrmalai tik daudz punktu guvēju neatradās.

Spēli Saldū izšķīra Jūrmalas uzbrucējas. Paula Pētersone trešo reizi sezonā realizēja vismaz 6 tālmetienus, bet Anastasija Černova 18 punktiem pievienoja 10 atlēkušās bumbas. Jūrmalnieces bija pārākas cīņā par atlēkušajām bumbām un uzvarēja spēli – 63:41. Ar 9 uzvarām ”Pullman” Latvijas sieviešu basketbola līgas B grupā Jūrmala šobrīd ierindojas 4. vietā.

Avots: sportacentrs.com (sagatavoja Māris Noviks)

Previous ArticleNext Article