Latvijas Jaunatnes basketbola līgā (LJBL) U-13 vecuma grupā meitenēm, kurā piedalās 2004. gadā dzimušas un jaunākas spēlētājas, Jūrmalas komanda sezonas laikā nopelnīja vietu astoņu labāko komandu finālturnīrā un pati to apņēmās sarīkot. Andra Steļmaha trenētajai komandai savas sienas šoreiz gan nelīdzēja, mazajām jūrmalniecēm paliekot astotajā vietā.

Iespējams, garās sezonas noslēgumam, kuras laikā veiksmīgi tika spēlēts Eiropas jaunatnes līgā, pietrūka spēks un emocijas. Ja sezonas laikā daudzās spēlēs izdevās izglābties un izcīnīt uzvaras galotnēs, tad aizvadītās nedēļas nogalē Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē šādi “mazie brīnumi” un veiksme pietrūka visvairāk.

Finālturnīra sākums sanāca uz pacilājošas nots – pirmajā mačā ar 25:24 tika pārspēta “Rīdzene”, kas vēlāk cīnījās par medaļām. Tomēr turpinājums nesanāca – grupā 35:41 pret “Kolibri/47. vidusskolu” un 25:59 pret 3. BJSS laukuma saimnieces svītroja no medaļu pretendentu pulka. Mazajā pusfinālā par 5.-8. vietu iznāca bēdīgs 25:44 pret “TTP” pirmo komandu un visbeidzot vēl vienas zaudējums (40:45) kolibrietēm. Sezonas laikā šīs pretinieces apspēlētas, regulārās sezonas kopvērtējumā Jūrmalas komanda palika piektā. Finālā iznāca solis atpakaļ, taču tā nu sportā reizēm gadās. Būs papildus motivācija vasaras nometņu darbam, lai nākamajā sezonā tiektos pēc augstākiem mērķiem.

Avots: www.jurmalaszinas.lv

Previous ArticleNext Article