Savu otro sezonu Latvijas sieviešu basketbola virslīgā uzsāk Jūrmalas komanda. Atšķirībā no iepriekšējās sezonas, šogad komandas sastāvu veido gados jaunās Jūrmalas Sporta skolas audzēknes (galvenokārt 2003. – 2005. dzimšanas gads). Sastāvs ir jauns, tādēļ komandas spēle balstīsies uz ātru, dinamisku basketbolu ar ciešu un nepiekāpīgu aizsardzību. Sporta skolas vairākas audzēknes ir dažādu vecumu jaunatnes izlašu kandidātes. Līdz ar to dalība virslīgas čempionātā ir likumsakarīgs solis. Komandas primārais mērķis joprojām ir ar skatu nākotnē – nodrošināt jaunajām jūrmalniecēm labu spēļu praksi, rūdījumu un pieredzi, spēlējot pret pieredzējušākām pretiniecēm.

Latvijas sieviešu basketbola virslīgas nacionālajā divīzijā šosezon spēlēs desmit komandas – “Jūrmala”, “Daugavpils Universitāte”, “Saldus”, “BJBS/Juniores”, “Jelgava”, BK “Kolibri”, BS “Ogre”, ”Kandava”, Saulkrastos bāzētā “Dimantu akadēmija”, kā arī U-16 jaunatnes izlase.
Pirmā mājas spēle 21. oktobrī plkst. 19.00 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē, kas diemžēl valsts noteikto ierobežojumu dēļ notiks bez skatītājiem. Šobrīd notiek pārrunas par iespējamo mājas spēļu tiešraižu translēšanu.

Previous ArticleNext Article