Turpinās Latvijas jaunatnes basketbola līgas 30. sezona. Aprīļa un maija mēnešos visās vecuma grupās sāksies otrā kārta, lai noskaidrotu tās komandas, kuras būs kvalificējušās finālturnīriem.

Sezonas pirmajā pusē visu vecumu komandas tika sadalītas divās grupās pēc reģionālā principa – rietumi un austrumi. Lai gan rudenī valstī ieviesto ierobežojumu dēļ visi čempionāti tika apturēti, ziemā spēlēšana atsākās un šobrīd 2021. – 2022. gada jaunatnes basketbola sezona tuvojās noslēgumam. Jūrmalas Sporta skola šogad startē ar četrām meiteņu komandām dažādās vecuma grupās – U12 grupā (2010. dzimšanas gads un jaunākas), U14 grupā (2008. dzimšanas gads un jaunākas), U15 grupā (2007. dzimšanas gads un jaunākas) kā arī vecākajā U-19 grupā (2004. – 2003. dzimšanas gads). Dalību jaunatnes čempionātā joprojām turpina trīs meiteņu komandas, kuras iekļuvušas otrajā kārtā un cīnās par vietu labāko astotniekā, kas dotu tiesības piedalīties finālturnīrā.

Jaunākajā grupā mazās jūrmalnieces ar 16 uzvarām un tikai 2 zaudējumiem šobrīd dala 3. – 6. vietu 20 komandu konkurencē. Jāpiebilst, ka otrā kārta un izšķirošās spēles jaunākajām dalībniecēm sāksies tikai maijā, bet finālturnīrs notiks jūnija sākumā Daugavpilī.

U-15 vecuma grupā Jūrmala savu sezonu ir noslēgusi 12. vietā 17 komandu konkurencē, bet gadu jaunākajām 2008. gādā dzimušajām meitenēm (U-14 vecuma grupa) šobrīd 10. vieta un nepieciešamas četras uzvaras atlikušajās spēlēs, lai kvalificētos savam finālturnīram.

Vecākajā U-19 grupā Jūrmala jau ir nodrošinājusi vietu finālturnīrā. Atlikušajās sezonas spēlēs komandas noskaidros galīgo vietu sadalījumu pirms ceturdaļfinālu spēlēm, kad arī jūrmalnieces uzzinās savas pretinieces. Jāpiebilst, ka finālturnīrs U-19 vecuma grupā meitenēm no 13. – 15. maijam notiks Jūrmalā, Jūrmalas Sporta hallē.

Previous ArticleNext Article