Novembrī Betsafe” Sieviešu Baltijas basketbola līgā “Jūrmala” aizvadīja trīs mājas spēles. Vispirms tika uzņemtas abas Klaipēdas komandas – “LCC Universitāte” un “Neptūnas”, bet mēneša izskaņā vēl viena Lietuvas komanda “Paneveži”.

“LCC Universitāte” šobrīd Lietuvas čempionātā cīnās bez zaudējumiem un arī Baltijas līgā atrodas turnīra tabulas augšgalā. Lietuvas studentes apliecināja savu statusu – bija ātrākas uzbrukumā un spēcīgākas groza apakšā, kuru stiprināja divas Brazīlijas leģionāres. Jau spēles sākumā viešņas iekrāja desmit punktu pārsvaru un līdz puslaika pārtraukumam to dubultoja, kamēr “Jūrmalas” realizēja tikai katru trešo uzbrukumu un ievērojami zaudēja cīņu par atlēkušajām bumbām. Pēdējā ceturtdaļā jūrmalnieces rezultatīvi noslēdza vairākus uzbrukumus pēc kārtas un samazināja rezultāta starpību. Tomēr tas neradīja šaubas par spēles gala iznākumu, kurā uzvaru ar 84:51 izcīnīja “LCC Universitāte”.

Nedēļu vēlāk “Jūrmala” sacentās ar Lietuvas vicečempionēm “Neptūnas. Klaipēdas klubs sezonas sākumā ir piedzīvojis tikai vienu zaudējumu un savu spēku apliecināja arī šajā spēlē. Jūrmalnieces pirmajā puslaikā realizēja savas iespējas uzbrukumā, bet atkal netika galā ar pretinieču pārsvaru atlēkušajās bumbās. Visā spēlē “Neptūnas” ieguva par 15 atkārtotām iespējām vairāk uzbrukt grozam un lielāko daļu no tām arī meistarīgi realizēja. Spēles beigās pārliecinoša uzvara Klaipēdas klubam – 95:53.

Novembra pēdējā nedēļā Jūrmalas hallē tikās čempionāta debitantes – gan “Jūrmala”, gan “Paņeveži” komandas pirmo sezonu spēlē Baltijas līgā. Laukuma saimnieces spēli sāka apņēmīgi, ar agresīvu aizsardzību neļaujot viešņām veidot iecerētās sadarbības. Bet uzbrukumā tika realizēti metieni no dažādām pozīcijām. Trīs ceturtdaļas pārsvars nevienai no komandām nebija lielāka par sešiem punktiem. Ceturtās ceturtdaļas vidū, sakrāto piezīmju dēļ, laukums bija jāpamet uzreiz divām Jūrmalas spēlētājām. Līdz ar to pajuka komandas rotācija un spēles pēdējās sešās minūtes “Paņeveži” veica desmit punktu izrāvienu, izcīnot uzvaru ar 84:68.

Nākamās divas mājas spēles Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē “Jūrmala” aizvadīs 13. decembrī, kad uzņems “TTT – Juniors” komandu, un 20. decembrī, kad spēlēs pret Basketbola skolu “Rīga / LU”. Spēļu sākums plkst. 19:30. Ieeja bez maksas.

Previous ArticleNext Article