Nacionālā basketbola asocācija (NBA) sadarbībā ar Starptautisko Basketbola federāciju (FIBA) un Izraēlas basketbola asocāciju no 13. līdz 16. augustam Izraēlā organizēja nometni ”Basketbolam nav robežu”. Vienīgā Latvijas pārstāve šajā nometnē bija jūrmalniece un Jūrmalas Sporta skolas audzēkne Nikola Ozola, kurai bija vienreizēja iespēja ieraudzīt basketbola spēli no pavisam cita skatu punkta.

Jau 16. reizi šāda veida nometne tika organizēta Eiropā, kura pulcēja 62 labākos jauniešus un jaunietes līdz 17 gadu vecumam no 22 dažādām valstīm. Nometne ”Basketbolam nav robežu” piedāvā iespēju jaunajiem sportistiem mācīties no augstākā līmeņa NBA un Eiropas treneriem un spēlētājiem, kā arī sacensties pret labākajiem jaunajiem basketbolistiem. Šī programma pilnveido jauniešu zināšanas un izpratni par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, spēles pamatvērtībām, tai skaitā integrēšanos svešā vidē un cieņu pet līdzcilvēkiem.

„Protams, ka man tā bija neatsverama pieredze, trenēties un ļoti labi pavadīt laiku ar jauniem cilvēkiem no dažādām valstīm. Nometne bija pilnīgi savādāka, kā jebkura cita, kurā es jebkad esmu piedalījusies, jo tas ir lieliski redzēt, sajust un mācīties no Amērikas labākajiem treneriem, ” stāsta Nikola.

Avots: www.fiba.com

Previous ArticleNext Article