Gadu mijā Jūrmalas U13 meiteņu komanda trenera Andra Steļmaha vadībā piedalījās starptautiskajā turnīrā “Kandavas kauss ‘2011”. Dalībnieku vidū bez Latvijas komandām iedalījās arī spēcīgākās Igaunijas komandas un viešņas no Zviedrijas.

Pirmajā sacensību posmā jūrmalnieces uzvarēja Saldu (46 : 27) un TTP-2 (36 : 12) komandas, bet piekāpās Igaunijas čempionēm no Tartu Kalev (18 : 48). Izšķirošajā spēlē par tiesībām spēlēt pusfinālā bija jāatdzīst nākamo turnīra uzvarētāju Jelgavas meiteņu pārākums (15 : 30). Līdzīgā spēlē par 5. – 6. vietu Jūrmalas meitenes spēles galotnē piekāpās Audentes komandai no Igaunijas (14 : 24) un 10 komandu konkurencē izcīnīja 6. vietu. Par turnīra labāko spēlētāju Jūrmalas komandā tika atdzīta Demija Druzika.

Savukārt, sākoties jaunajam gadam, Jūrmalas U13 basketbolistes cīnījās turnīrā “Molten kauss ‘2012”, kur spēlēja pret gadu vecākām meitenēm. Lai spēles padarītu spraigākas un interesantākas, dalībnieku komandas pēc spēku samēra tika sadalītas divās grupās – “Augstākajā līgā” un “Pretendentu līgā”, kurā spēlēja arī gadu jaunākās jūrmalnieces.

Pirmajā sacensību posmā Jūrmalas komanda izcīnīja divas uzvaras pār BK Kolibri (35 : 26) un Tukumu (44 : 26) un uzvarēja savā apakšgrupā. Aizraujošā un emocijām bagātā pusfināla spēlē jurmalnieces uzveica Liepājas komandu (44 : 28). “Pretendentu līgas” finālā Jūrmalas komanda piekāpās Rīdzenes meitenēm un izcīnīja 2. vietu turnīrā. Atdzīstamu sniegumu visa turnīra garumā demonstrēja Nikola Ozola, Demija Druzika un Ieva Kokaine, kā arī viena no turnīra jaunākajām dalībniecēm Aleksa Purmale (2001. dzimšanas gads).

Previous ArticleNext Article