Jau ceturto gadu Latvijas sieviešu basketbola virslīgā startēs arī Jūrmalas komanda. 2022. – 2023. gada sezonā jūrmalnieces sacentīsies B grupā, kur 9 komandu konkurencē cīnīsies par tiesībām pavasarī spēlēt Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrāBez Jūrmalas šosezon virslīgā startēs arīVentspilsJuglas, Jelgavas un Valmieras komandas, Rīgas Stradiņu un Rīgas Tehniskā universitāte, kā arī BS Rīga un RBJSS/Rīdzene, kuras līdz pavasarim aizvadīs divu apļu turnīru.

Jūrmalas komandā visas spēlētājas ir vietējās – galvenokārt Sporta skolas vecākās grupas audzēknes un skolas absolventes. Sastāvā ir pieteiktas arī divas jaunās jūrmalnieces – Kristīne Hauka un Marta Arsentjeva, kurām ļoti iespējams būs arī sekotājas. Abas meitenes ikdienā spēlē jaunatnes basketbola līgā kopā ar savām vienaudzēm, bet papildus pieredzei trenējās arī ar vecāko grupu.

Sezonas pirmo spēli Jūrmala aizvadīs jau šo trešdien, 12. oktobrī plkst. 19.30 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē, kad uzņems Rīgas Tehniskās universitātes komandu. Pirmā izbraukuma spēle paredzēta 20. oktobrī Ventspilī, bet 26. oktobrī atkal savā laukumā jūrmalnieces cīnīsies pret Rīgas Stradiņu universitāti.

Previous ArticleNext Article