Ar Latvijas Basketbola Savienības rīkotajām finālspēlēm Liepājā noslēdzās kārtējā Jaunatnes basketbola līgas sezona, kurā ceturto gadu pēc kārtas Jūrmalas U-17 basketbolistes iekļuva labāko četru komandu vidū.

Šajā gadā komandu skāra lielas pārmaiņas. Iepriekšējās sezonas beigās un šajā gadā vairākas meitenes izvēlējās likt punktu savām sporta gaitām. Un, lai arī starp jūrmalniecēm nebija nevienas šī vecuma spēlētājas, jo visas meitenes bija vienu, divus un pat piecus gadus jaunākas, tas komandai netraucēja sagatavoties gada svarīgākajām spēlēm. Pirmajā dienā ar raksturu un lielu pašatdevi tika uzvarēta ceturdaļfināla spēle pret Rīgas 3. BJSS – 76:71. Pusfinālā piedzīvots zaudējums, kā vēlāk izrādijās, pret nākamajām čempionēm Liepāju – 43:75. Spēlē par trešo vietu emocionālā un līdzvērtīgā cīņā tika atdzīts Ventspils pārākums ar rezultātu 62:66 un Jūrmalas komanda izcīnīja 4. vietu.

Jūrmalas komandā finālspēlēs spēlēja Anastasija Černova, Paula Purmale, Ieva Korzāne, Anete Kalniņa, Rēzija Zālīte, Annija Skreija, Laima Lapiņa, Aleksa Purmale un Nikola Ozola (treneris Karspars Bože un Andris Steļmahs).

Previous ArticleNext Article