18. un 19. martā Ventspils Olimpiskajā centrā risinājāsPullman” Latvijas Sieviešu basketbola līgas “Final 4“. Spēlē par 3. vietu Jūrmalas basketbolistes otrajā puslaikā atspēlēja 12 punktu starpību, nopelnot bronzas godalgas.

Pusfinālā Jūrmala lieliskā atmosfērā stājās pretī mājiniecēm – Ventspils sporta skolaiSpars. Pilnās tribīnes nebija vīlušās, jo abas komandas sarūpēja sportisko intrigu visas spēles garumā. Sākums veiksmīgāks padevās jūrmalniecēm ar Elzas Kasakovskas un Žozefīnes Sīpoliņas daudzpusību, kā arī Gunas Siliņas spēli groza apakšā.Turpinājumā Ventspils agresīvā aizsardzība kļuva neērta Jūrmalai, bet kurzemnieču uzbrukumā labu pienesumu devarezervistes. Pēdējā periodā mājinieču pārsvars brīžiem sasniedza divciparu atzīmi, bet Jūrmala nepadevās. Žozefīne Sīpoliņa 68 sekundes pirms pamatlaika beigām samazināja starpību uz pusi. Ventspils pēdējā pilnajā uzbrukumā izšķīrās par tālmetienu un trāpīja! Jūrmalnieces divus punktus atspēlēja, taču uzvara palika kurzemnieču rokās – 69:72.

Dienu vēlāk spēlē par 3. vietu Jūrmala sacentās pret Jelgavu. Aleksa Purmale un Žozefīne Sīpoliņa izvirzīja vadībā Jūrmalu, bet pēc tam punkti netika gūti astoņas minūtes pēc kārtas. Jelgava izmantoja situāciju, vairākkārt atbildotrezultatīvi. Puslaika izskaņā jūrmalnieces samazināja starpību, bet trešās ceturtdaļas sākumā pēc Sīpoliņas otrā tālmetiena Jūrmala palielināja pārsvaru līdz pieciem punktiem. Nākamajās minūtēs sekmīgāk atkal nospēlēja jelgavnieces, panākot lielāko pārsvaru spēlē +12. Jūrmalas meitenes parādīja raksturu un atspēlējās. Jāizceļ Aleksas Purmales un Annijas Skreijas paveiktais “melnais darbs, kā arī Gunas Siliņas pašaizliedzīgā spēle, kas ļāva turēties līdzās. Spēles izskaņājūrmalnieces uzvarēja divcīņas par atlēkušajām un strīdus bumbām, bet Anastasija Černova ar diviem ātriem caurgājieniem  salauza pretinieču aizsardzību, panākot izšķirošo pārsvaru.

Pullman” Latvijas Sieviešu basketbola līgas 2022. – 2023. gada sezonā Jūrmalas komanda izcīnīja 3. vietu. Final 4 simboliskajā piecieniekā tika iekļauta jūrmalniece Žozefīne Sīpoliņa.

Avots: sportacentrs.com (sagatavoja Māris Noviks)

Previous ArticleNext Article