No 1. – 4. oktobrim Jūrmalā, sporta namā “Taurenītis”, norisināsies vienas no prestižākajām jaunatnes sacensībām Eiropā – Eiropas meiteņu basketbola līga (European Girls Basketball League), kura uzsāks jau savu 15. sezonu.

Šogad Jūrmala uzņems 8 dalībieču komandas no Beļģijas, Dānijas, Itālijas, Luksemburgas, Latvijas un Polijas. U17 vecuma grupā spēkiem mērosies trīs Latvijas komandas – „Jūrmala”, „Rīga/Rīdzene” un „Liepāja”, kā arī komanda no Itālijas „Stellazzurra”, Dānijas „Horsholm 79ers Basketball”, Polijas „Sokolow”, Luksemburgas „Luxembourg” un Beļģijas „Brussels”. Trīs sacensību dienās tiks aizvadītas 20 spēles un oficiālā jubilejas sezonas atklāšana notiks 2. oktobrī plkst. 13.00 sporta namā ”Taurenītis”, kad ”Jūrmalas” komanda tiksies ar ”Horsholm 79ers” no Dānijas.U17 team EGBL

Kopumā Eiropas meiteņu basketbola līgā sacensības norit trīs vecuma grupās, startējot labākajām komandām no Baltkrievijas, Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Itālijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Luksembrugas, Nīderlandes, Polijas, Somijas, Slovākijas, Ukrainas un Zviedrijas. Eiropas meiteņu basketbola līgas sacensībās Jūrmalas jaunietes ar pilsētas domes atbalstu jau ceturto gadu aizstāvēs Jūrmalas vārdu. Gadu no gada meiteņu basketbola komanda “Jūrmala” demonstrē aizvien labāku spēli un uzrāda augstākus rezultātus, pērn 16 komandu konkurencē izcīnot augsto 9. vietu.

Jūrmalā ik gadu notiek ap 400 starptautiska un nacionāla mēroga, kā arī vietējās nozīmes sporta notikumu gan profesionāliem sportistiem, gan sporta mīļotājiem aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanai. Eiropas meiteņu basketbola līgas Jūrmalas posma norisi atbalsta Jūrmalas pilsētas dome.

Previous ArticleNext Article