Augusta beigās Rīgā noslēdzās 31. starptautiskais Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs basketbolā bērniem un jauniešiem. Turnīrā piedalījās 128 komandas no Latvijas un novadiem, kā arī 36 ārvalstu vienības. Visas zēnu un meiteņu komandas tika sadalītas septiņās dažādās vecuma grupās un Jūrmalu tika pārstāvēta trijās no tām.

Veiksmīgs turnīrs izvērtās Jūrmalas U-14 vecuma grupas (2010. dzimšanas gads) meitenēm. Piecās apakšgrupas spēlēs komanda izcīnīja 4 uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu pret ”Jugla” meitenēm. Izcīnītās uzvaras ļāva kvalificēties finālam, kur pretī vēlreiz stājās ”Jugla”. Finālspēlē jūrmalnieces nospēlēja pārliecinoši izcīnīja uzvaru un turnīra galveno balvu – Alfrēda Kraukļa kausu.

Savukārt U-16 vecuma grupā (2008. dz. g.) Jūrmalas meitenes aizvadīja aizraujošas apakšgrupas spēles un ar bilanci – 4 uzvaras un viens zaudējums – arī spēja sasniegt finālspēli. Finālā līdzīgā un aizraujošā cīņā jūrmalnieces tomēr piekāpās RBJSS ”Rīdzene” komandai, tādējādi izcīnot sudraba medaļas. Bet jaunākajā U-12 grupā (2012. dz. g.) mazās jūrmalnieces ieguva pirmo nopietno spēļu pieredzi un turnīra laikā aizvadīja piecas emocijām bagātas spēles.

Previous ArticleNext Article