Kā ierasts maija sākumā Latvijas Jaunatnes basketbola līgā savus finālturnīrus izspēlē vecāko grupu zēnu un meiteņu komandas. O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā sacentās U-19 vecuma grupas (2004. – 2005. dzimšanas gads) astoņas spēcīgākās meiteņu komandas.

Ceturdaļfināla spēlē Jūrmala tikās ar RBJSS ”Rīdzene” meitenēm. Pēc pretinieču 23:13 izrāviena jūrmalnieces nepadevās. Sparīgā cīņa zem groziem un komandas enerģija uzbrukumā ļāva samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. Otrā puslaika sākumā uz brīdi Jūrmala izvirzījās arī vadībā, bet tad pretinieces atbildēja ar astoņiem punktiem pēc kārtas. Intriga palika dzīva līdz pēdējai minūtei, tiesa, ”Rīdzenes” uzvara vairāk netika apdraudēta un Jūrmala piedzīvoja zaudējumu ar 46:54.

Turnīra otrajā dienā Jūrmala piedzīvoja zaudējumu Basketbola skolas ”Jugla” komandai ar rezultātu 73:61. Betčempionāta noslēgumā, atspēlējot 14 punktu deficītu pret Ventspils meitenēm, jūrmalnieces spēja radīt intrigu līdz pat spēles beigām. Tomēr pēdējie divi uzbrukumi galotnē Jūrmalai bija neveiksmīgi un tika atdzīts pretinieču pārākums62:59. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 2022. – 2023. gada sezoU-19 vecuma grupā Jūrmala ierindojās 8. vietā.

Desmit aizvadīto sezonu laikā šī gadagājuma meiteņu komanda vairākkārt izcīnīja vietas labāko sešu komandu vidū. 2017. – 2018. gada sezonā komanda izcīnīja 4. vieta U-15 vecuma grupā, kas arī ir komandas augstākais rezultāts Latvijas Jaunatnes čempionātā.