Blogs

10 padomi kā uzvarēt čempionātā

Tici sev! Tu vari klausīties cilvēkos, kuri paši neko nav sasnieguši, ka veiksme ir nejaušība, vai arī Tu vari ticēt sev, ka ar attieksmi, disciplīnu un smagu darbu jebkas ir iespējams.

Lasīt vairāk

Attieksme

Jo ilgāk Tu dzīvo, jo vairāk saproti, kāda ir attieksmes ietekme uz dzīvi. Attieksme ir daudz svarīgāka par notikumiem. Tā ir daudz svarīgāka par pagātni, par izglītību, par naudu, par apstākļiem, par veiksmēm vai neveiksmēm, par panākumiem, par to, ko domā, saka vai dara citi cilvēki.

Lasīt vairāk

Ceturtais gads jaunatnes basketbola līgā

Nometnes bija galā, pienāca rudens, turnīri – „Krūmiņa kauss” Liepājā, EYBL sezonas atklāšanas posms Jūrmalā un otrais posms Lietuvā, Sanktpēterburga, Tallina un EYBL trešais posms Maskavā, Zviedrija un Francija. Ir ļoti patīkami doties šādos izbraucienos, ja ir tāda komanda kā manējā! Mēs braucam ne tikai cīnīties basketbola laukumā, bet vienmēr arī atrodam laiku, lai apskatītu pilsētas, lai kaut ko redzētu.

Lasīt vairāk

Dzīve

Šeit nav runas par spēli. Runa ir par dzīvi. Un tā ir Tava dzīve, kuras sastāvdaļa ir šī spēle. Katra spēle – tā disciplinē, audzina, māca. Katra spēle, kuru Tu mīli, Tev padodās. Jo, ja Tu kaut ko patiesi mīli, Tu dari to pēc vislabākās sirdsapziņas. Tev padodās, Tu pieņem nākamo izaicinājumu un Tu dzīvo ar to.

Lasīt vairāk

Nekas nav garantēts

Viena no sarežģītākajām atziņām ar kuru Tu saskaries savā ikdienā, kad sāc pieaugt, ir tā, ka dzīvē nekas nav garantēts. Un šis vārdu salikums – nekas nav garantēts – ir ļoti viegli saprotams, ja esi sportists.

Lasīt vairāk
Lapa nr. 1 no 212